AYDINLAR MAHALLESİNDE HİZMET KONTROL ALTINDA

Aydınlar-Aygadı Mahallesinde yapımı süren tenis kortu inşaatını ziyaret eden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, tüm mahallelerde ihtiyaç olan hizmetlerin acil olarak yapıldığını Aydınlar Mahallesi sakinlerine bildirdi.

Erdemli’nin her köşesini hizmete doyuracağını vurgulayan Başkan Tollu, bu kapsamda Erdemli Belediyesi ekiplerinin Aydınlar Mahallesinde bulunan tenis kortu inşaatının son hızla devam ettiğini belirtti. “Erdemli ve yaylalarında ilkler bizimle devam ediyor” diyen Tollu, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

“Tenis sporuna olan ön yargıları ücretsiz tenis kurslarıyla sadece zengin insanların yapmadığını halkın da yapabileceğini kanıtladık. Avgadı Mahallesi de en yakın zamanda spor imkânına kavuşacak. Erdemli’nin her yeri eşit hizmet alacak ve daha da güzelleşecek. Tüm çalışmalarımız bu yönde cereyan ediyor. İnsanlarımızı mutlu etmek istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Çünkü bu memleket bizim. Memleketimize hizmet ederek, insanlarını mutlu ederek sahip çıkmaya gayret ediyoruz. ”

Yapılan bu projenin hayata geçmesinin yayla turizmi açısından önemli bir yere sahip olacağını belirten Başkan Tollu, vatandaşın ayağına hizmet götürmekten büyük onur duyduklarını ve bu anlamda bu hizmetlere emek veren tüm meclis üyelerine ve belediye çalışanlarına teşekkür ederek dile getirerek açıklamalarını sonlandırdı. 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım