BAŞKAN TOLLU BELEDİYE ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, hizmet alanlarında incelemelerde bulundu. Belediye ekiplerinin çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Tollu, vatandaşlarla konuşarak memnuniyetlerini de bire bir ölçüyor. Tollu, daha iyi hizmet için denetimlerin süreceğini vurgularken, şehrin genel anlamda yıllardır biriken bir hizmet eksiği olduğunu ve bu eksikliği kısa süre içerisinde gidereceklerini de belirtti.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediye hizmetlerini denetledi. Belediyenin çalışmalarındaki verimliliği birebir genel anlamda takip eden Tollu, öte yandan vatandaşlarla da konuşarak, istek ve şikâyetleri de yerinde görüp, değerlendiriyor.

Hizmetlerin vatandaşa doğru olarak ulaştırılmasında denetimin önemine vurgu yapan Başkan Tollu, “biz çalışma arkadaşlarımızın samimiyetine inanıyoruz, çalışmaları yerinde inceleyerek onların motivasyonlarını yüksek tutmaya çalışıyoruz. Bu arada vatandaşlarımızla da bire bir görüşerek onların memnuniyet derecelerini ölçmüş oluyoruz. Vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde yeni çıkan büyükşehir yasasının vatandaşlar tarafından tam olarak anlaşılamadığını gördük. Çizilen hizmet sınırları tam olarak bilinmiyor. Büyükşehir Belediye yasası hangi amaçla çıkarılmış olursa olsun, biz yetki sınırlarımız dâhilinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Kaliteli ve nitelikli hizmeti vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz. Bunun içinde sıkı bir şekilde çalışmaları yerinde denetliyoruz” dedi.

Çalışma yapan belediye ekiplerine gösterdikleri yüksek performans için teşekkür eden Tollu, bazı konularda da ikaz ve tavsiyelerde bulundu. Belediyeden alınan bilgilere göre hizmetlerin ve denetlemelerin sıkı şekilde devam edeceği öğrenildi.

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım