BAŞKAN TOLLU ERDEMLİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Polis Haftası münasebeti ile ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret ederek polislere Usb Bellek hediye etti. Polislerin vatandaşın huzurlu bir yaşam sürebilmesi için ne denli önemli bir hizmeti yerine getirdiklerini ifade eden Başkan Tollu, “huzurlu ve güven dolu bir yaşam için polisler olmazsa olmazımızdır, polislerimiz, güven ve huzurun teminatıdır” dedi.

Polis Haftası münasebeti ile Erdemli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bir ziyaret gerçekleştiren ve polislere flash disk hediye eden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, polisler sayesinde rahat içerisinde bir yaşam sürdürdüklerini dile getirdi. Vatandaşlara güven ve huzuru aşıladıkları için polislere minnet duyduklarını ifade eden Tollu, onların varlığının bilinci sayesinde toplumların sağlıklı olduklarını kaydetti. Polis teşkilatının 172. kuruluş yıl dönümünde tüm polislerin bu seçkin günlerini kutladığını belirten Tollu, polislerin hakkını ödemenin mümkün olmadığını ancak çam sakızı çoban armağanı niteliğinde bir hediyeyle onları unutmadıklarını hissettirmek istediklerini belirtti.

 

Erdemli’de görev yapan polislerin her zaman yanında olduklarını ve ifa ettikleri önemli hizmetlerle gurur duyduklarını ifade eden Başkan Tollu,  “ilçemizde görev yapan değerli polis kardeşlerimiz, gece -gündüz demeden bizlerin huzuru için çalışıyor. Onların bu çabaları takdire şayandır. Onlar sayesinde ilçemizde güvendeyiz. Onlarla birlikte daha güzel bir Erdemli için çalışıyoruz. Polislerimizin 172. si kutlanan polis haftalarını gönülden tebrik ederim” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım