BAŞKAN TOLLU, SPORCU KADINLARLA BİRARAYA GELDİ

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Belediye Spor Merkezi kadın üyeleri ile sabah yürüyüşünde buluştu. Pazar günü gerçekleşen etkinlikte Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve Erdemli kadınları, sağlıklı yaşama dikkat çekmek adına bir araya geldi. Etkinlik, yürüyüş sonrası kahvaltı ile devam ederken, sağlıklı yaşam üzerine mesajlar verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Pazar günü yapılan yürüyüş münasebetiyle Belediye Kadın Spor Merkezi üyeleri ile bir araya geldi. Sağlıklı yaşam için sporun gücüne vurgu yapan Belediye Başkanı Tollu, kadınlarımızın her alanda olduğu gibi sosyal anlamda da ihtiyaçlarına cevap verdiklerini ve bu konuda ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini bildirdi.

Sporun her alanında hizmet vermek amacıyla, uzman eğitmenler eşliğinde kurslar düzenleyen Erdemli Belediyesi, su sporlarından dövüş sporlarına, okçuluk eğitimlerinden uzak doğu sporlarına kadar her alanda çalışmalarına devam ediyor. Haftanın her günü farklı alanlarda eğitim veren Belediye, ilçenin her noktasına spor kompleksleri yerleştirerek bu çalışmaları destekliyor. Sağlıklı bireylerin topluma hizmet etmede en önemli halka olduğuna dikkat çeken Başkan Tollu, bu noktada projeler üretmeye devam edeceklerini bildirdi.

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım