BELEDİYE EĞİTİM KURUMLARINA DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Erdemli Belediyesi ilçede bulunan eğitim kurumlarına hizmet götürmeye devam ediyor. Eğitim hizmetine sınırsız destek verdiklerini vurgulayan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Belediyemize hizmet için müracaat eden hiçbir okulu geri çevirmiyoruz” dedi.

Erdemli tarihinde okullara yönelik en çok hizmetin kendi dönemlerinde verildiğini ifade eden Belediye Başkanı Tollu, bu hizmetlerin belediyenin eğitim öğretime verdiği önemin büyüklüğünü ortaya çıkardığını söyledi. Eğitime her zaman destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini kaydeden Tollu, eğitimin kaliteli olmasının kaliteli hizmetle doğru orantılı olduğunu belirtti. Boya badana dışında tüm okul yollarını asfalt ve parke yollara kavuşturduklarını, aynı şekilde okul bahçelerini de parke taşlarla ördüklerini ifade eden Tollu, her okul bahçesine, oyun grupları, spor alanları armağan ettiklerini kaydetti. Öğrencilerin kaliteli ve huzurlu bir eğitim görebilmeleri adına her türlü hizmeti yerine getirdiklerini belirten Tollu, “ekiplerimizin son olarak yaptığı hizmetler; Tömük Yeşildere okuluna oyun gurubu, Limonlu ilk ve ortaokulunun bahçelerine parke döşenmesi, Kayacı ilkokulunun boya badana ve tadilat işleri ve Arpaçbahşiş ilkokuluna oyun gurubu kurulmasıdır. Sarıyer Mahallesinde de okulumuzun ihtiyaçlarını tespit ettik En kısa zamanda o okulumuzun da ihtiyaçlarını gidereceğiz. Bundan sonrası için de bu hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

Eğitimin her zaman geliştirilerek kaliteli olarak sunulmaya devam etmesi için kendilerine düşen ne iş varsa yapmaya devam edeceklerini kaydeden Tollu, “bizim olduğumuz yerde hizmet konuşulur hizmet yapılır” diyerek sözlerini sonlandırdı.Erdemli tarihinde okullara yönelik en çok hizmetin kendi dönemlerinde verildiğini ifade eden Belediye Başkanı Tollu, bu hizmetlerin belediyenin eğitim öğretime verdiği önemin büyüklüğünü ortaya çıkardığını söyledi. Eğitime her zaman destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini kaydeden Tollu, eğitimin kaliteli olmasının kaliteli hizmetle doğru orantılı olduğunu belirtti. Boya badana dışında tüm okul yollarını asfalt ve parke yollara kavuşturduklarını, aynı şekilde okul bahçelerini de parke taşlarla ördüklerini ifade eden Tollu, her okul bahçesine, oyun grupları, spor alanları armağan ettiklerini kaydetti. Öğrencilerin kaliteli ve huzurlu bir eğitim görebilmeleri adına her türlü hizmeti yerine getirdiklerini belirten Tollu, “ekiplerimizin son olarak yaptığı hizmetler; Tömük Yeşildere okuluna oyun gurubu, Limonlu ilk ve ortaokulunun bahçelerine parke döşenmesi, Kayacı ilkokulunun boya badana ve tadilat işleri ve Arpaçbahşiş ilkokuluna oyun gurubu kurulmasıdır. Sarıyer Mahallesinde de okulumuzun ihtiyaçlarını tespit ettik En kısa zamanda o okulumuzun da ihtiyaçlarını gidereceğiz. Bundan sonrası için de bu hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

Eğitimin her zaman geliştirilerek kaliteli olarak sunulmaya devam etmesi için kendilerine düşen ne iş varsa yapmaya devam edeceklerini kaydeden Tollu, “bizim olduğumuz yerde hizmet konuşulur hizmet yapılır” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım