CAMİ VE OKULLARA İBADET BİLİNCİYLE HİZMET

Erdemli Belediyesi Çiriş Camii ve ilkokulunun boya-badana tadilat işleri ve bahçe düzenlemesini yaptı. Ortak kullanım alanları olan cami ve okullara her türlü hizmeti götürdüklerini belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu hizmetleri ibadet bilinciyle yaptıklarını söyledi.

Erdemli Belediyesi vatandaşların ortak kulanım alanı olan yerlere hizmet götürmeye devam ediyor. Cami, Okul, Sağlık Ocağı gibi yerlerin bahçe düzenlemesinden, boyasına, tadilatına kadar her türlü eksiğini gideren belediyenin bu hizmetiyle ilgi Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem  Tollu yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Vatandaşlarımızın huzurlu bir ibadet yapabilmeleri ve kaliteli eğitim alabilmeleri için camilerimize ve okullarımıza birçok hizmet götürüyoruz. Belediye bünyesinde oluşturduğumuz cami temizleme ekibi ilçemizdeki tüm camileri temizlemeye devam ediyor. Okullarımızın boya badana ve tadilat işlemlerini anında yapıyoruz. Bunun yanı sıra tüm camilerimizin ve okullarımızın bahçelerini dizayn ediyoruz. Parke döşenmesi gereken yerlere parke döşüyoruz, ağaç dikilmesi gereken yerlere ağaç dikiyoruz. Oturma grupları ve kamelyalar yapıyoruz. Yaptığımız bu hizmetlerden büyük haz alıyoruz. Çünkü bu hizmetleri ibadet bilinciyle yapıyoruz. İhtiyacını belediyemize bildiren cami ve okullara anında hizmetimizi sunuyoruz.” 

Ekiplerin son olarak Çiriş Mahallesi Camisinin ve ilkokulunun bahçe düzenlemesini,boya - badana tadilat işlerini yaptıklarını söyleyen Başkan Tollu, bu tür hizmetlerinin görevde oldukları sürece devam edeceğini dile getirerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım