ERDEMLİ BELEDİYESİ HEMŞİRELERİ UNUTMADI

Erdemli Belediyesi Hemşireler haftası münasebeti ile ilçede görev yapan hemşireler ve sağlık çalışanlarına Kayıkçıoğlu tesislerinde aileleri ile birlikte yemek verdi. Hemşirelere aileleriyle birlikte sağlıklı mutlu ve huzurlu bir yaşam dileyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, programa gösterilen ilgiye teşekkür ederek tüm hemşirelerin hemşireler haftasını kutladı.

Erdemli Belediyesince geleneksel hale getirilen öğretmenlere, maliyecilere, kadınlara ve annelere yönelik yemekli konserli etkinliklere hemşireler için yapılan programla devam edildi.Etkinlikte ilk olarak söz alan Türk Sağlık Sen Erdemli Temsilcisi Mustafa Telefon, kendileri için düzenlenen bu program için Başkan Tollu’ya tüm çalışanlar adına teşekkürlerini sundu. Daha sonra söz alan Türk Sağlık Sen Mersin Şube Başkanı Nuri Kara da, hemşireleri unutmayarak onlar için bu muhteşem geceyi hazırlayan Erdemli Belediyesine ve Başkan Tollu’ya teşekkür ederek hemşireler haftasını kutladı. Çalışanları bir gün de olsa mutlu edebilmek ve Erdemli’de yaşayan insanların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını geliştirmek adına düzenlenen bu programların süreceğini belirten Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yoğun katılımdan dolayı hemşirelere teşekkürlerini sundu.Görevi ne olursa olsun tüm çalışanların emeğine saygı duyduklarını söyleyen Tollu, “biz görevde olduğumuz müddetçe bu tür programlarımız sürecek, çalışanlarımızı bir nebze olsun memnun edebilirsek bizlere ne mutlu” dedi.

Etkinlikte konuşan MHP Mersin Milletvekili Doktor Ali Öz, sağlık çalışanlarının çok zor şartlar altında çalıştıklarını ama bunun karşılığını alamadıklarını söyledi. Sağlık çalışanlarına verilen sözlerin suya yazılan yazı misali silinip gittiğini dile getiren Öz, bir hekim, milletvekili olarak bu konunun takipçisi olduğunu vurguladı.Konuşmaların ardından etkinlik, çalınan müzikler eşliğinde devam ederken, hemşireler aileleri ile birlikte gönüllerince eğlendiler.

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım