ERDEMLİ BELEDİYESİNDEN CAMİLERE HİZMET DEVAM EDİYOR

Erdemli Belediyesi Elvanlı Merkez Camii, Fatih Mahallesi Fatih Camii ve Kargıcak Fatih Mahallesi Tepe Camisinin boya-badana işlerini yapıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “belediye olarak her alanda kapsamlı hizmet atağımız devam ediyor. Boya ihtiyacı olan camilere anında hizmetimizi sunuyoruz” dedi.

Erdemli Belediyesi olarak ilçede bulunan tüm camilere yardım ettiklerini ifade eden Başkan Tollu, bu konuda hiçbir mahallenin hizmet isteğini geri çevirmediklerini söyledi. İlçe tarihinde camilere yönelik en çok hizmetin kendi dönemlerinde yapıldığının altını çizen Tollu, “camilerimizin tüm ihtiyaçlarını hiçbir mazeretin arkasına saklanmadan gideriyoruz. Camilerimizin bahçelerini düzenledik, peyzajından, banklarına kadar her türlü hizmeti sunuyoruz. Cami yollarına ve bahçelerine parke döşedik. Yolu kötü olanların yollarını yaptık. Camilerimizi düzenli olarak temizledik. Ayrıca Kuran Kurslarımız ve okullarımıza da aynı hizmetleri yaptık. Bundan sonra da bu çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

 

Belediye ekiplerinin son olarak Elvanlı Merkez Camii, Fatih Mahallesi Fatih Camii ve Kargıcak Fatih Mahallesi Tepe Camisinin boya-badana ve tadilat işlerini yaptığını ifade eden Başkan Tollu, ibadethanelere yapılan hizmetlerden dolayı ayrı bir haz ve mutluluk duyduklarını belirtti. Boya işlemleri tamamlanan camilerin bulunduğu mahalle sakinleri, belediyenin sunduğu hizmetleri takdirle karşılayarak belediye ekiplerine teşekkürlerini sundular.

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım