ERDEMLİ BELEDİYESİNDEN FAKILI CAMİİNE HİZMET

Erdemli Belediyesi, Erdemli’ye bağlı Fakılı Mahalle Camisinin boya ve badanasını yaptı. Konuyla ilgili açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “belediye olarak hizmette sınır tanımıyoruz. İhtiyacını belediyemize bildiren camilere anında hizmetimizi sunuyoruz. Bu hizmeti yaparken de sadece Allah’ın rızasını gözetiyoruz, başka hiçbir karşılık beklemiyoruz. Sadece camilere değil, kuran kursları ve okullara da aynı hassasiyetle yaklaşarak hizmet sunuyoruz” dedi.

Erdemli Belediyesi olarak ilçede bulunan tüm camilere yardım ettiklerini ifade eden Tollu, bu konuda daha fazla hizmetler üreteceklerini müjdeledi. İlçe tarihinde camilere yönelik en çok çalışmanın kendi hizmet dönemlerinde yapıldığının altını çizen Tollu, “tüm camilerimizin bahçelerini düzenledik, peyzajından, banklarına kadar her türlü hizmeti sunduk. Parke döşedik. Yolu kötü olanların yollarını yaptık. Camilerimizi düzenli olarak temizledik. Ayrıca Kuran Kurslarımız ve okullarımıza da aynı hizmetleri yaptık. Bundan sonra da bu çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

 

Fakılı camiinin boya-badana ve tadilat işlerini Ramazan-ı Şerif ayına yetiştirdiklerini ifade eden Başkan Tollu, bundan dolayı ayrı bir haz ve mutluluk duyduklarını belirtti. İhtiyacını belediyemize bildiren bütün camilere aynı hizmeti sunacaklarının altını çizen Tollu, “biz bu hizmetleri yaparken sadece Allah’ın rızasını gözetiyoruz, başka hiçbir karşılık beklemiyoruz. Sadece camilere değil, kuran kursları ve okullara da aynı hassasiyetle yaklaşarak hizmet sunuyoruz” dedi.

Fakılı mahallesi sakinleri de belediyenin sunduğu hizmeti takdirle karşılayarak belediye ekiplerine teşekkürlerini sundular. 

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım