ERDEMLİ’DE BELEDİYENİN PROJE EĞİTİMİ SONA ERDİ

Erdemli Belediyesi tarafından düzenlenen ve Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen proje kursu tamamlandı. 6 günde 36 saat olarak verilen kursa katılan 20 Belediye personeli sertifikalarını aldı. Personellerin eğitimine büyük önem verdiklerini vurgulayan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, vatandaşa en kaliteli hizmeti sunabilmek için çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Erdemli Belediyesinin, Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) tarafından desteklenen Hibe Fonlarına proje hazırlama eğitimi, verilen eğitimlerin ardından sona erdi. Belediye çalışanlarınca hazırlanan ve ÇKA tarafından kabul edilen bu projenin tüm finansmanının ÇKA tarafından karşılanacağı dile getirilirken, ilk aşamada 20 personelin eğitim gördüğü belirtildi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, iş akışını yavaşlatmadan tüm belediye personeline bu tür eğitimlerin verileceğini belirtti. Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen proje eğitiminin çok faydalı geçtiğine değinen Başkan Tollu, “değişik alanlarda belediye personeline eğitimler sağlıyoruz. Bütün eğitimlerin amacı Erdemliye kaliteli hizmet sunabilmektir. Amacımız yaşadığımız şehre daha iyi daha nitelikli hizmetler sunabilmek. Bu anlamda çağın gerektirdiği neler varsa yapmaya hazırız. Yeter ki; Erdemli’miz gelişsin” dedi.

Bu eğitimlerin hem Erdemli hem de belediye açısından son derece önemli olduğunun altını çizen Erdemli Belediye Başkan Yardımcısı Niyazi Yıldız da; Erdemli Belediyesinin her türlü gelişmeyi takip ettiğini söyledi. Eğitimlerini alan belediye personelinin elde edecekleri tecrübeyle birlikte Erdemli’nin hayrına çok güzel işler yapacaklarına inandıklarını belirten Yıldız, katılımcılara başarılar diledi. Kursiyerler; sertifikalarını Başkan Yardımcısı Niyazi Yıldız’ın elinden aldılar. 

 

 

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım