ERDEMLİ’DE HER BELDEYE DÜĞÜN SALONU

Erdemli Belediyesinin, Çeşmeli Mahallesinde başlattığı düğün salonu inşaatının çalışmalarının devam ettiği bildirildi. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediye ekiplerinden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Erdemli’nin tamamında hızlı bir dönüşüm hamlesi başlattıklarını söyleyen Başkan Tollu, “Erdemli, kuruluşundan bu yana ne hizmet aldıysa bu beş yıllık dönemde biz o hizmetlerden daha fazlasını yapacağız” dedi.

Erdemli Belediyesinin mahallelerde sürdürdüğü kapsamlı hizmet atağı devam ediyor. Çeşmeli Mahallesinde de düğün salonu inşaatı devam ediyor. Belediye yetkililerinden alınan bilgilere göre, bu yıl tamamlanarak hizmete girmesi beklenen düğün salonu projesinin Çeşmelide bu yöndeki ihtiyacı fazlasıyla karşılayacak şekilde dizayn edileceği öğrenildi. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve bir açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapılan bu projenin sadece Çeşmeli Mahallesinde değil, Erdemli’nin bütün mahallelerinde uygulandığını ve uygulanmaya devam edeceğini söyledi.

ÇEŞMELİ’NİN İÇME SUYU SORUNU ÇÖZÜLECEK

Çeşmeli’nin en büyük sorunlarından olan içme suyu probleminin bu yıl içerisinde Meski tarafından çözüleceğini bildiren Başkan Tollu, bu sorunun çözülmesinin ardından Çeşmeli’nin yol problemlerini de hızlı bir şekilde yapılacağını dile getirdi. Ara sokaklardaki birçok yolları yaptıklarını belirten Tollu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İçme suyu borularının geçeceği yollarda bu hizmetlerin tamamlanmasını bekliyoruz. Bu yıl içerisinde o sorun da ortadan kalkacak. Beldelerden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerimizdeki problemlerden bir tanesi de teknik alt yapıya haiz düğün salonları ve kapalı pazar yerlerinin olmayışıydı. Bu yıl içerisinde inşallah beldelerimizin tamamında hem düğün salonlarımız bitirilecek hem de kapalı pazar yerlerimiz bitirilecek. Erdemlili vatandaşlarımıza yaraşır düğün salonlarının dizayn edilmesiyle vatandaşlarımız bu önemli günlerinde kaliteli hizmetle buluşacaklar. Erdemli her alanda en iyi hizmeti almayı hak ediyor, biz de bunun için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz.”

BAŞKAN TOLLU: “HEP DAHA İYİSİNİ YAPACAĞIZ”

Her zaman söylediği gibi söz verdikleri hizmetlerden daha fazlasını yapacaklarını iddia eden Başkan Tollu, sözlerini şimdiye kadar yapılan hizmetlerden daha çok hizmeti bu beş yıl içinde yapacakları sözünü vererek tamamladı.

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım