ERDEMLİ’DE PENTATLON ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonunca Erdemli'de düzenlenen kulüpler arası pentatlon yarışması ödül töreni Tömük Enerji Otelde gerçekleştirildi. Törende Federasyon Başkanı Yaşar Akşin, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu‘ya gösterdikleri konukseverlikten dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Dereceye giren başarılı sporcular da kupalarını Başkan Tollu'nun elinden aldı.

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu, bu yıl pentatlon müsabakalarını Erdemli’de düzenledi. Tömük Enerji Otel’de geçekleşen ödül töreninde Federasyon Başkanı Yaşar Akşin, geldikleri günden bu yana kendilerine destek veren ve ev sahipliği yapan Erdemli Belediyesine teşekkür etti. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya katkılarından dolayı bir plaket takdim eden Akşin, “bizlere, bu sporun gelişmesi adına destekte bulunan başkanlarımızın olması bizleri mutlu ediyor. Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN TOLLU: ERDEMLİ’NİN TANITILMASINI ÖNEMSİYORUZ

Belediye Başkanı Tollu da, Erdemli’nin tanıtılması, ev sahipliğinin, misafirperverliğinin gösterilmesi adına bu müsabakaların Erdemli’de yapılıyor olmasının önemine değindi. Türkiye Pentatlon Federasyonuna bu yıl Erdemli’yi tercih etmelerinden dolayı, kendilerine bu fırsatı vermelerinden dolayı teşekkür eden Tollu, Erdemli’nin tüm konuklara kapılarının her zaman sonuna kadar açık olduğunu ifade etti. Kendileri için önemli olanın ilçenin tanıtılması ve gelişmesi olduğunu vurgulayan Tollu, “burada bulunan tüm konuklarımızı her zaman eş dostları ve aileleri ile birlikte Erdemli’ye davet ediyorum. Bu bir başlangıçtı. Umarım konukseverliğimizden memnun kalmışsınızdır. Gelin hep birlikte bu güzel ilçenin gelişimine katkıda bulunalım ve bu gizli hazineyi el birliği ile gün yüzüne çıkaralım” dedi.

Açıklamaların ardından, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve protokol, müsabakalarda dereceye giren sporculara kupa ve ödüllerini takdim ettiler.

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım