MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ HAYIRLI OLSUN

Erdemli Belediyesi ilçeye bağlı 71 mahallenin sorunlarının daha hızlı ve tek elden çözüme kavuşturulabilmesi için Muhtarlık İşleri Müdürlüğünü kurdu. Mersin’de ilçe belediyeleri içerisinde ilk olarak bu müdürlüğü kendilerinin kurduğunu söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “mahallelerin ihtiyaçları bu müdürlük kanalıyla çok daha hızlı ve kaliteli olarak çözüme kavuşacak” dedi.

Erdemli Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü kurdu. Müdürlüğü kuran ilk ilçe belediyesi unvanına sahip olan Erdemli Belediyesinden yapılan açıklamada, bu sayede muhtarların mahalle sorunları ile direkt muhatap olacağı müdürlüğün hayata geçirildiği açıklandı.

DAHA HIZLI VE KALİTELİ ÇÖZÜM

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollukonuyla ilgili bir açıklama yaparak Muhtarlık İşleri Müdürlüğü hakkında bilgiler verdi. Erdemli Belediyesi olarak mahallelerin ihtiyaç ve sorunlarının daha hızlı öğrenilebilmesi ve çözüme kavuşturulabilmesi için, Erdemli Belediyesi bünyesinde bulunan İşletme ve İştirakler Müdürlüğünün Muhtarlık İşleri Müdürlüğüne dönüştürüldüğünü bildiren Başkan Tollu, “artık mahalle muhtarlarımız mahalleleriyle ilgili ihtiyaç ve sorunlarını bu müdürlükle iletişim kurarak kısa sürede çözecekler” dedi.

UZAK-YAKIN MAHALLE KALMAYACAK

Kaliteli ve hızlı hizmet için hangi yenilik gerekiyorsa Erdemli Belediyesinin o yeniliği ilçeye getirmeye hazır olduğunu vurgulayan Başkan Tollu, “bu müdürlük sayesinde mahallelerimiz arasındaki uzaklık yakınlık sorunu ortadan kalkacak, mahalle muhtarlarımızla birlikte el ele vererek Erdemli’yi geliştirmeye devam edeceğiz” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

MÜDÜR MEHMET ALİ DOYDU OLDU

Yapılan açıklamada, Muhtarlık İşleri Müdürü olarak Mehmet Ali Doydu’nun atandığı öğrenilirken, Doydu’da verdiği beyanatta, mahalle sorunlarını daha hızlı çözüme kavuşturmak için kurulan bu müdürlüğün hayırlı olmasını diledi. Doydu, muhtarların bundan sonra mahallenin sorunları ile ilgili olarak birim birim gezerek yorulmalarına gerek kalmaksızın bu müdürlük sayesinde tek elden bütün sorunlarının çözüleceğini dile getirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım