TOLLU KIZILEN MAHALLESİNDE KUR-AN KURSU ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Kızılen mahallesi ziyaretinde Kızılen Kur-an Kursu öğrencileriyle de bir araya gelerek sohbet etti, isteklerini dinledi. Çocukların taleplerinin yerine getirilmesi için ilgili birimlere talimat veren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “sizlerin isteklerini yerine getirmek bizim boynumuzun borcudur, sizler ne isterseniz yapacağız” dedi.

Kızılen mahallesinde yapılan ve yapılması planlanan hizmetler için inceleme yapmak üzere beraberinde bulunan belediye meclis üyeleri Ali Yön ve İbrahim Tepe ile mahalleyi gezen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yatılı Kur-an Kursunu da ziyaret ederek burada öğrencilerle sohbet etti ve isteklerini dinledi. Dini ve milli eğitime her zaman destek olduklarını söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yaşıtları gününü gün ederken bu gençlerin gösterdiği özverinin takdirle karşılanması gerektiğini vurguladı. Başkan Tollu çocuklara hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bu gençler ne isterlerse biz yapmaya hazırız. Erdemli’nin ve ülkenin geleceği işte bu gençler. Bu gençler sağlam bir eğitim alarak bu memleketi en yükseklere taşıyacaklar. Onların isteklerini yapmak bizim boynumuzun borcudur. Allah onları da bizleri de muvaffak kılsın.”

Başkan amcalarıyla açık yüreklilikle sohbet eden çocuklar, futbol sahalarının çimlendirilmesi, oyun parklarının tadilatının yapılması ve futbol topu gibi isteklerini dile getirdiler. Çocukların isteklerinin yerine getirilmesi için yetkililere anında talimat veren Başkan Tollu, “ihtiyaçlarınızı açık yüreklilikle bizlere ilettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Video için tıklayınız...

Sosyal Medya Paylaşım