VATANDAŞLARDAN BAŞKAN TOLLU’YA HİZMET PLAKETİ

Büyükşehir yasasıyla belde statüsünden mahalleye dönüşen Kargıpınarı Beldesi Haznedar Sokak sakinleri yapmış olduğu hizmetler ve başarılı çalışmalarından dolayı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya teşekkür plaketi takdim etti. Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’da Haznedar Sokak sakinlerine bu anlamlı plaketten dolayı teşekkür ederek, yapılan hizmetlere Erdemli halkının verdiği değerin kendileri için çok önemli olduğunu ve çalışma şevklerini daha da arttırdığını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Büyükşehir yasası ile mahalleye dönüşen belde ve köylerde, hiçbir ayrım gözetmeden asfalttan yeni yollara, parkeden yeni meydanlara, yeni düğün salonlarından kapalı pazaryerlerine kadar sayısız hizmeti vatandaşlara sunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya vatandaşların desteği her geçen gün daha da artıyor. Erdemli Belediyesi’nin hizmetlerini büyük bir memnuniyetle karşılayan Kargıpınarı’na bağlı Haznedar Mahallesi sakinleri, Başkan Mükerrem Tollu’yu mahallelerinde ağırlayıp teşekkür ederek, plaket takdim etti. Başkan Mükerrem Tollu’ya hizmet plaketini takdim eden mahalle sakinleri, Başkan Tollu’nun göreve geldiği 9 yılda mahallerinde büyük bir değişimin yaşandığına dikkat çektiler. Haznedar Mahallesi sakinleri yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, ‘’Mahallemize yapmış olduğu güzel hizmetlerinden dolayı Sayın Başkanımıza bir teşekkür plaketi takdim etmek istedik. Başkanımızın çalışmalarından çok memnunuz” dediler.

ÇÖZÜM ODAKLI BAŞKAN…

Erdemli’nin vizyoner, halka yakınlığı, tüm muhtarlarla ilişkisinin güçlü oluşu, vatandaşlarla yakın temasta olması ve çözüm odaklı oluşu nedeniyle sorunları çok kısa sürede çözdüğüne değinen vatandaşlar, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, desteklerinin artarak sürdüğünü dile getirdiler.

BİZİM TEK GAYEMİZ; İNSANLARA HİZMET ETMEK

Haznedar sakinleri ile sohbet eden istek ve önerini dinleyen Başkan Tollu, daha sonra vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmasında, ‘bizim gayemiz varlık sebemiz insanlarımıza hizmet etmektir’ dedi. Erdemli’nin tüm mahallelerine hizmet etmek için çaba sarf ettiklerinin altını çizen Başkan Tollu, ‘Nerede insan orada hizmet’ anlayışıyla hareket etmeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Tollu, “İlçemizde mahalle ayrımı yapmaksızın tüm mahallelerimizin eksiklerini tespit ediyor, planlı ve programlı bir şekilde hizmetlerimizi yerine getiriyoruz. Amacımız halkımıza hak ettiği en iyi hizmeti sunmaktır. Bundan sonra da belediyemizin hizmet kalitesini daha da yükseklere taşımaya devam edeceğiz” dedi.

İNSANLARIMIZI ASLA AYRIŞTIRMADIK!

Hiçbir ayrım gözetmeden hizmet etmeye devam edeceklerine vurgu yapan Tollu, ‘’Kim bu ülkede insanları ayrıştırırsa, mezhep anlamında, meşrep anlamında, etnik anlamında, siyasi anlamında ayrıştırırsa bilin ki vatan hainidir’ diye konuştu. Belediyenin 7/24 vatandaşın emrinde olmaya devam edeceğini sözlerine ekleyen Başkan Tollu,  görevde oldukları süre içinde vatandaşların istek ve taleplerine asla kayıtsız kalmadıklarını vurgulayarak, Erdemli’ye en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerini söyledi.

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım